Kamp Kuralları

Kamp düzeni ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

1- Hoş bir tatilin ilk adımı düzenli ve huzurlu bir yerleşimdir. Konaklayacağınız alan kamp personeli tarafından gösterilecektir.

2- Araçlar kamp alanının yanındaki otoparka bırakılır.

3- Kampımıza giriş saati 14.00, çıkış saati 12.30’dur. Saat 22.30 kamp sakinlerinin uyku vakti olduğu için bu saat itibariyle girişleri -kendi çadırınızı kuracaksanız- kabul edemiyoruz

4- Kahvaltı saati 08.30-10.30 arasıdır.

5- 0-6 yaş arası çocuklar için konaklama ücreti almıyoruz, 7-11 yaş arası çocuklardan ise yarı ücret alıyoruz. Birden fazla çocuğunuz varsa her çocuktan yarı ücret alıyoruz.

6- Çadır ve gölge alanımız sınırlı olduğundan taban alanı 3x3m’den büyük çadırla (Decathlon 4.1-4.2 gibi) gelmeyi düşünüyorsanız önceden bilgi vermenizi önemle rica ediyoruz.

7- Tasmalı ve kontrolünüz altında oldukları sürece evcil hayvanlarınızla kamplamanız bizi çok mutlu ediyor. Yalnızca hijyen dolayısıyla kiralık çadırlar ve odalarımızın içine tüylü dostlarımızı kabul edemiyoruz.

8- Ortak mutfak tüm çadırcıların kullanımına açık bir ortak alandır. Özel mutfak eşyalarınızı kullandıktan sonra alanı diğer kampçılar için boşaltırsanız çok mutlu oluruz.

9- Elektrikli ısıtıcı, ocak, kettle vb. elektrikli aletler, altyapı yetersizliği nedeniyle tehlike oluşturduklarından kullanılması tehlikeli ve yasaktır. Yanınızda getireceğiniz kamp ocağınızı mutfak alanında kullanabilirsiniz

10- Tüm çadırcıların kullanımına açık bir adet buzdolabımız bulunmaktadır. Adil ve temiz bir ortak kullanım için dolapta kullandığınız alan konusunda hassas olmanızı rica ederiz. Temizlik ve unutulanların ayıklanması için buzdolabı her Pazartesi öğlen silinmekte ve içindekiler atılmaktadır. Pazartesi sabahları temizlik bitimine kadar buzdolabındaki eşyalarınızı boşaltmanızı tavsiye ederiz.

11- Bölgenin altyapı yetersizliği sebebiyle kanalizasyon sistemi küçük bir foseptik çukurundan ibarettir. Tuvaletlere kağıt vb. yabancı madde atılması tuvaletlerin çalışmasını ciddi anlamda aksatacağından bu konuda hassas davranmanız önemlidir.

12- Huzurlu ve mutlu bir ortak yaşam deneyimi için diğer kamp sakinlerini rahatsız edecek gürültü, yüksek ses vb. hareketlerden uzak durmanızı rica ederiz.

13- Kamp alanında ya da plajda mangal/ateş yakılmamaktadır.

14- Kampımızda konaklayanlara şezlong-şemsiye kullanımı ücretsizdir. Şezlong alanı ve restorana dışardan yiyecek ve içecek getirilmez.

15- İşletmemizde ödünç verilebilecek bardak, sandalye, masa, uzatma kablosu, yatak vb eşyalar bulunmamaktadır.

16- Çöplerinizi alandaki çöp bidonlarına atmanızı rica ederiz.

17- Yangın söndürme tüpleri işaretli alanlardadır.

 

 

Mutlu tatiller!